از موهای قطور و پرپشت چه‌طور نگهداری کنیم؟

يکشنبه 2 مهر 1396
Array
نسرین معین
114: تعداد بازدید

از موهای قطور و پرپشت چه‌طور نگهداری کنیم؟

تجميل الانف 

به گزارش کشور‌ایران ناز اشخاصی که موهای کلفت و پرپشت دارا‌هستند به خاطر خودشان نیاز به نگهداری چندانی از موها ندارند در حالیکه بایستی برای استفاده از محصول ها بهداشتی و آرایشی و چه بسا کوتاه کردن موها آلرژی بیشتری داشته باشند . عمده خانم ها و آقایونی که موهای کم پشتی دارا هستند همیشه خوش به اکنون افرادی می‌دانند که موهای قطور و پرپشت دارا هستند . 


از موهای قطور و پرپشت چه گونه نگهداری کنیم؟ 


صحت دارد که زحمت و نگرانی این نوع در مراقبت از موها کم خیس است البته گهگاه همین کم خیس بودن آلرژی موج اشتباهاتی میگردد که در حفظ از موها مرتکب می‌شوند . به اشتباهاتی که هنگام نگهداری از موهای قطور خویش مرتکب میشوید اشاره خواهم کرد . 


صاف کننده های شیمیایی موی بیشتر افرادی که موهای قطور دارا هستند از صاف کننده های شیمیایی برای موها استفاده می نمایند به آرزو این‌که موها نازک خیس و محافظت آن‌ها راحت خیس شود . ولی این مواد شیمیایی به بافت ارگانیک موها زخم می‌رساند و موها را حجیم خیس می نماید . 


در حالتی‌که می‌خواهید موها را صاف فرمایید عملکرد فرمائید کراتینه نمائید . کراتین با فشرده کردن کوتیکول موها محافظت و محافظت از آن را آسوده خیس خواهد کرد . علاوه بر این این ماده مستمر نیست و بعداز مدتی بافت ارگانیک گیسو را بازمی کرداند . موهای کوتاه یکی دیگر از مشکلات موهای قطور کوتاه کردن بیشتراز حد آن هاست . 


از موهای کلفت و پرپشت چه‌طور نگهداری کنیم؟ 


درصورتی که فکر می‌کنید موهای کوتاه محافظت فراوان نمیخواهد و برای راحت خیس شدن فعالیت خویش این فعالیت را می‌کنید دشوار در غلط میباشید زیرا آرایش و پیرایش موهای کوتاه به مراتب دشوار خیس از موهای بلند است و به اعتنا متعددی نیاز دارااست . در‌صورتی‌که در پی گونه کوتاه دلخواه موهای کلفت میباشید 


جلوی موها را بلندتر از پشت موها بزنید . با این دسته موها را راحت خیس عقب می دهید و صاف خیس و کم پشت خیس نشان داده می گردد . استفاده از شامپوها و قابل انعطاف کننده های نامطلوب یکی دیگر از مشکلات مرسوم در موهای قطور استفاده از تولید ها غیر مناسب است . خیلی ها موهای قطور را با موهای فر غلط میگیرند . 


به این ترتیب از محصولاتی استفاده می نمایند که موها را … . معمولا موهای کلفت به دلیل حجم موها روغن بیشتری نسبت به موهای نازک دارا‌هستند و کماکان ارتقا پیدا می نماید تا این‌که موها را بی شرایط کرده و درخشندگی آن را میگیرد . برای موهای قطور می بایست شامپوهای دلخواه استفاده کنیم 


از موهای کلفت و پرپشت چه‌گونه محافظت کنیم؟ 


تا از این مشکلات جلوگیری کنیم . تلاش فرمائید از شامپوهای واضح کننده و قابل انعطاف کننده های ملایم استفاده فرمائید . این دو محصول تمام روغن های مازاد و محصولاتی که روی گیسو استفاده نموده اید را منزه می نماید و طراوت و تندرست را به موها گشوده می گرداند . اجتناب از نوع لایه ای معمولا اشخاصی که موهای کلفت دارا‌هستند 


هنگام کوتاهی موی نگران و هراس دارا هستند و نمی دانند چه گونه کوتاهی برای موهای قطور مطلوب است . این نگرانی سبب ساز می گردد جور گیسو معمولی و یک دست را تعیین نمایند . از لایه ای کوتاه کردن موها نترسید . در صورتی موها را نوع لایه ای بلند بزنید نیز حجم آن را کمتر میگردد و نیز زیباتر . ولی هیچ وقت گونه لایه ای کوتاه نزنید . توخالی کردن بیشتراز حد موها 


یکی‌از کارهایی که معمولا با موهای قطور میشود توخالی کردن آن هاست . صحت دارد که توخالی کردن موها آن را زیباتر و نگهداریش را نیز آسانتر می نماید البته احتمالا حالت را از اینی که می باشد بدتر نماید . توخالی کردن بیش تر از حد موها با قیچی یا این که تیغ سبب ساز می‌شود که لایه کوتاه تری که زیر موها قرار دارا هستند حجم موها را بیشتر نشان دهد . پس خوب تر است موها را صحیح و به مقدار توخالی فرمایید .


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbarmohandesi است. | طراح قالب: آوازک