گروه : بهداشت و زیبایی و فشن راهی برای درخشان و براق کردن موها

دوشنبه 3 مهر 1396
Array
نسرین معین
119: تعداد بازدید

 گروه : بهداشت و زیبایی و فشن راهی برای درخشان و براق کردن موها

تجميل الانف 

داشتن موهایی که درخشان باشد و همچون فروغ و روشنایی براق , چیزیست که بیشتر مردمان از آن خوششان میاید و از دیدن موهای خوشگل لذت میبرند : از شامپوهایی استفاده فرمائید که با آب گرم خوب تر مخلوط می گردند و شست‌وشوی کامل‌تری انجام می دهند . دست‌کم هفته‌ای ۱ توشه از نرم‌کننده کار کشته استفاده بکنید . 


راهی برای درخشان و براق کردن موها 


هیچوقت از تولیدات آرایشی و بهداشتی پوست , برای موها استفاده نکنید ; چون ترکیبات آن‌ها گهگاه به موها زخم می رساند . و در درخشندگی آن تاثیر سوئی خواهد داشت . در‌حالتی که موهای قهوه‌ای یا این که قرمز‌رنگ رنگی دارید , بعد از استحمام هنگام آب‌کشی آنان از یک قاشق غذاخوری سرکه سیب استفاده بکنید . 


راهی برای درخشان و براق کردن موها 


ماسک تهیه‌شده از توت‌فرنگی به موهای شما درخشندگی و زیبایی میبخشد . برای این فعالیت ۸ عدد توت‌فرنگی را با ۱ قاشق غذاخوری سس مایونز به نیکی ادغام نمائید و پیشین از استحمام موها را با آن ماساژ بدهید . برای یک‌سری دقیقه آن 


راهی برای درخشان و براق کردن موها 


را زیر حوله گرم بگذارید ; بعد از آن با شامپو بشویید و آب‌کشی فرمائید . در غایت نیز از نرم‌کننده استفاده بکنید . در حالتی‌که موهایی بلوند دارید هنگام آب‌کشی موهای خویش در خزینه , به یاری چندین قاشق غذاخوری آب‌لیمو آن‌ها‌را درخشنده و درخشان نمایید .


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbarmohandesi است. | طراح قالب: آوازک