کم هزینه ترین روش برای کاهش ریزش گیسو

چهارشنبه 5 مهر 1396
Array
نسرین معین
184: تعداد بازدید

کم هزینه ترین روش برای کاهش ریزش گیسو 

تجميل الانف

در‌صورتی‌که از مخارج گزاف برای معالجه ریزش موی سرتان خسته شده اید نگران نباشید . در‌این مقاله کم هزینه ترین روش برای کاهش ریزش موی را به شما فراگیری میدهیم . 


ریزش موی یک اختلال فراگیر در جهان است البته یک خط مش معمولی برای جنگ با آن موجود است . آب پیاز یک ماده ارگانیک و مطمئن برای نبرد با ریزش موی است که خیر عکس العمل آلرژیکی در‌پی داراست و خیر دلایل جانبی ; فقط مشکلی که تولید می‌نماید , بوی بد آن است . 


یکسری روش استفاده از آب پیاز برای جلوگیری از ریزش گیسو 


مخلوط آب پیاز و عسل برای جلوگیری از ریزش گیسو 

این ترکیب شایسته ترین خط مش تقابل با شوره رمز و ریزش مو رمز است و پرورش گیسو را سرعت میبخشد . مقادیر متساوی آب پیاز و عسل را ترکیب نمایید به گیسو بمالید و بعد از یک ساعت بشویید . 


روش تهیه و تنظیم آب پیاز و عسل برای معالجه ریزش گیسو و طاسی گیسو رمز : 

این ماسک گیاهی درمانی شگفت آور در معالجه ریزش و طاسی مو رمز است و در معالجه سفیدی موی , عفونت پوست راز و شوره و ریزش ایرو و شفافیت مو راز هم فراوان اثرگذار است . 

یکی پیاز را پوست بکنید و رنده نمائید آن گاه از یکپارچه توری برای به چنگ آوردن آب پیاز استفاده فرمائید و یا این که می‌توانید از آبمیوه گیری استفاده نمایید آنگاه ۲ قاشق چایخوری عسل و یک قاشق مربا خوری روغن زیتون به آن طولانی تر نمایید و برای از بین بردن بوی پیاز و خاصیت بیشتر می‌توانید از یک قاشق مربا خوری آبلیمو یا این که گلاب استفاده فرمائید . 

( به جای روغن زیتون از روغنهای کنجد , نارگیل , خردل و روغن بادام , زیتون , نعناع , رزماری نیز می توان استفاده کرد . ) 


این مخلوط را باطن ظرفی بریزید و به بخش های طاس و یا این که تمام کف راز خویش بزنید . روی سرتان را با یک کیسه پلاستیکی بپوشانید و بگذارد دست‌کم 2 ساعت روی مو سرتان بماند آن‌گاه سرتان را با یک شامپوی گیاهی سوای مواد شیمیایی یا این که شامپوی کودک بشویید . 


ادغام آب پیاز و روغن بادام برای جلوگیری از ریزش موی 

روغن بادام منجر براقی گیسو میگردد . ادغام هر دو با ریزش موی رویا رویی و پیاز موی را تقویت می نماید و منجر رویش گیسو می‌شود . 


ادغام آب پیاز و روغن زیتون برای جلوگیری از ریزش گیسو 

روغن زیتون و آب پیاز شایسته ترین ادغام درمانی برای ریزش موی است . مخلوطی ازهر دو را روی پوست رمز بمالید و آن گاه ازکمی با شامپو بشویید . 


ادغام آب پیاز و آب ولرم برای جلوگیری از ریزش موی 

آب پیاز را با آب ولرم ترکیب فرمایید و بعد از شستن با شامپو موهایتان را با آن بشویید . در صورت استفاده منظم سود مطلوبی به دست خواهد آمد . 


ادغام آب پیاز و روغن نارگیل برای جلوگیری از ریزش گیسو 

به صورت معمول از روغن نارگیل برای رویارویی با ریزش گیسو استفاده می‌شود . دو قاشق خوراک خوری روغن نارگیل را با یک قاشق خوراک خوری آب پیاز ترکیب نمائید و به موها بمالید و بعد از مدتی بشویید .


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbarmohandesi است. | طراح قالب: آوازک