آزمون نظام مهندسی

يکشنبه 8 مرداد 1396
Array
نسرین معین
299: تعداد بازدید
برگزاری فستیوال عکس ایمنی در صنعت ساختمان در اداره نظام مهندسی ساختمان استان تهران 

اداره نظام مهندسی ساختمان استان تهران به سوی ارتقای تمدن ایمنی کار در صنعت ساختمان مبادرت به برگزاری فستیوال ملی عکس گوشی و ساختمان ايمن کرده است ; به نقل از ارتباط ها همگانی اداره نظام مهندسی ساختمان استان تهران , آن اداره در لحاظ دارااست با انگیزه بسط فرهنگ و تمدن ايمنی در ساخت و ساز شهری , برای نخستين توشه فستیوال عکس موبایل با قضیه ( ساختمان ايمن ( را در مرحله ملی برگزار نمايد . از مهندسان فعال در صنعت ساختمان و دانشجويان حرفه های مهندسی ساختمان دعوت بعمل آمده است تا با در لحاظ دریافت کردن اصول زيبايي‌شناسی و فایده گيری از قابليت های موبایل , عکس هايي را با مسئله ایمنی در روند ساخت ( از منظر نکات قوت و ضعف ايمنی پروژه های ساختمانی ) خلق و خوی و به آدرس دبيرخانه این فستیوال ارسال نمايند . علاقمندان می‌توانند با مراجعه به وبگاه آن اداره از ریزه کاری بیشتر مطلع شوند . 

شایان ذکر است , به اثر ها برگزیده و 10 نفر ابتدا جوایز ارزشمندی وابستگی خواهد گرفت ; مهلت ارسال اثرها تا 31 ارديبهشت ماه 1396تعیین شده‌است . 

آدرس دبيرخانه فستیوال : تهران , شهرک غرب , خيابان مهستان , پلاک 10 , طبقه اولیه , رابطه ها همگانی اداره نظام مهندسی ساختمان استان تهران 

http : //w

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbarmohandesi است. | طراح قالب: آوازک