اپلیکیشن گزارش نویسی اجرایی می گردد

سه شنبه 17 مرداد 1396
Array
نسرین معین
179: تعداد بازدید
مهران زمان با اعلام این خبر اعلام کرد : یکی وظیفه های دارای اهمیت اداره , در اختیار گرفتن و ارزیابی است و اپلیکیشن گزارش نویسی در جهت اجرای ضابطه و با انگیزه بیرون شدن در دست گرفتن و ارزیابی از شیوه سنتی و صفحه نمایش نمودن همگی پروژههای تراز شهر به وسیله دفتر ها نمایندگی و صادر کردن گزارش ها بموقع بمراجع صادر شدن پروانه اجرایی می شود . 
مجال با اعلام این‌که اپلیکیشن گزارش نویسی از سایر دستاوردهای اداره است اظهار‌کرد : حسب بند ۱۳ - ۷ مبحث دوم ضوابط ملی ساختمان , ناظر هماهنگ کننده بایستی گزارش آخرین هریک از پروسه حیاتی عمل خویش و بقیه ناظرین را بمرجع صدورپروانه و اداره استان تسلیم کند . 
او ادامه اعطا کرد : بمنظور اجرای این ضابطه , اداره استان مبادرت به پیاده سازی اپلیکیشن گزارش نویسی در قالب کاربرگهای ویژه گزارشها بر طبق مبحث دوم و مفاد دفترچه داده ها ساختمان در بخش بررسی کرده است که سهولت در پست کردن , بایگانی , گونه بندی و مراجعه دوباره به گزارشها , از ویژگیهای این اپلیکیشن است . 
مدیریت نظام مهندسی ساختمان مازندران تصریح کرد : این اپلیکیشن در اپلیکیشن جامع اداره بار گذاری شده است و بایستی تمام مهندسین شرایط پروژه های خویش را بلحاظ موقعیت اجرایی درین اپلیکیشن ثبت نمایند و بفرستند و سپس نیز مرتبا بایستی گزارشهای تراز ای در اپلیکیشن ثبت و رسول شود

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbarmohandesi است. | طراح قالب: آوازک