باهم کمپانی پباده سازی سایتمان را بررسی کنیم

شنبه 25 شهريور 1396
Array
نسرین معین
123: تعداد بازدید

باهم کمپانی پباده سازی سایتمان را بررسی کنیم 

انواع شرکتهای پبادهطراحی سایت در مشهد

وبسایت از نظر مقدار موجود است . البته اشخاص و کمپانی هایی که تمام وقت پباده سازی اینترنت انجام می دهند , فراوان مختلف میباشند . امروزه در وب , اشخاص متعددی می‌باشند که خویش و کمپانی هایشان را طراح اینترنت می نامند . برخی از اشخاص این عمل را تحت عنوان شغل دوم ترجیح می دهند , و برخی هم چه بسا تحت عنوان تفریح و سرگرمی چنین کاری انجام می دهند . 


. اشخاصی که معمولا پباده سازی اینترنت را به طور تفریحی و پاره وقت انجام می دهند معمولا به میزان هر کس پباده سازی اینترنت درآمد حیاتی او به حساب آورده می شود , فعالیت را دورازشوخی نمی گیرند . شما با بازار فراوان آشفته ای راز و عمل دارید . 


موسسه ها پباده سازی اینترنت بزرگ 


یک کمپانی بزرگ پباده سازی و گسترش اینترنت میتواند از ۱۰ الی ۲۰۰ کارمند و چه بسا بیشتر داشته باشد . معین است که یکی فواید اساسی عمل کردن با شرکتهای بزرگ , دسترسی داشتن به استعدادها و تخصص های گوناگون است . معمولا زمانی مجموعه گسترش و پباده سازی اینترنت بیشتر از تعداد انگشتان دست میشود , هر شخص در فریم ناحیه تخصصی خویش را داشته و میتواند تجربیات و نکات ماهر ناحیه خویش را به شما ارائه نماید . 


- نقاط ضعف احتمالی 


اگر چه برای این‌که شما حقیقتا از میزان کمپانی سود ببرید می بایست مطمئن گردید که‌این اشخاص با نیز در یک ساختمان و با همیاری نیز فعالیت می نمایند . صرفا به‌این خاطر که کمپانی پباده سازی اینترنت ۱۰۰ کارمند را در سایت لیست نموده است , به‌این مفهوم نیست که‌این اشخاص تا به اکنون با نیز ملاقات کرده و با نیز همیاری می نمایند ; احتمالا آن‌ها به طور اوت سورس به وسیله این موسسه به فعالیت گرفته و روی پروژه های جدا از هم مبنی بر قراردادهای جداازهم عمل نمایند . شما بایستی مطمئن گردید که تارنما شما بوسیله پرسنل در خانه پباده سازی نمی‌شود … در شرایطی‌که شما میخواهید هزینه فراوان برای شرکتهای بزرگ پرداخت فرمایید , نباید سود کاری را اخذ فرمایید که می توانستید با پرداخت هزینه کمتر به یک نفر داشته باشید . 

یکی دیگر از مشکلات احتمالی این منطقه میتواند قضیه بروکراسی و رابطه باشد . گاهی اوقات موسسه ها بزرگ , بیشتراز حد بزرگ میباشند . در‌این‌حالت‌ به جای این که بی واسطه با طراح و برنامه نویس پروژه خویش کلام نمایید , شما می بایست با تعداد متعددی اشخاص دربرگیرنده نماینده حسابداری , مدیریت پروژه و یا این که یم منشی تلفنی کلام نمایید . تمام این لایه های اشخاص منجر ارتقا هزینه و زمان صرف شده برای پروژه شما می‌شود . همین طور این اشخاص سبب میگردند , دسترسی شما به افرادی که بیشترین تأثیر بر سود فعالیت را دارا هستند , محدود شود . 


article _ image _ one _ 68 . jpg 

موسسات و مجموعه های پباده سازی اینترنت یک نفره و کوچک 


بیشتر شرکتهای پباده سازی اینترنت کمتر از ۱۰ کارمند دارا هستند . در واقع عمده نتایج جست و جو واژه با اهمیت “ طراح اینترنت ” و یا این که ” پباده سازی وبسایت ” در موتورهای جست و جو به کمپانی هایی ختم میگردد که صرفا یک تا پنج طراح اینترنت دارا هستند . در حالتی‌که شما پیرو سرویس ها فردی و ارتباط تک نفره با طراح اینترنت خویش میباشید , این موسسه موسسات می‌توانند فراوان رضایت بخش باشند . 


- مشکلات احتمالی 


این موسسه شرکت های نقاط ضعف مضاعف کلیدی می‌توانند داشته باشند . او‌لین ایراد کمبود تجربه و مهارت تخصصی است . شما می بایست بررسی های متعددی انجام داده و کمپانی پباده سازی اینترنت را بررسی نمایید تا مشاهده کنید که آیا آن‌ها ملزومات فنی برای اجرای پروژه شما‌را دارا هستند یا این که خیر . مثلا در شرایطی‌که شما در بازار وبسایت های تجارت الکترونیک قرار دارید , مطمئن گردید که کمپانی پباده سازی برنامه نویس مجرب برای وبسایت شما‌را دارااست . 

به علاوه , مطمئن گردید که برنامه نویس یا این که طراح اینترنت , به صورت تمام وقت روی پروژه شما فعالیت می نماید . مطمئنا پروژه های شما آنقدر کلیدی میباشند که تمرکز بدون نقص یک نفر بر روی آن حتمی باشند . یکی‌از مطرح ترین مسایل که در طول عمل کردن با این موسسه موسسات روبرو میشوید , سندرم “ برنامه نویس در اکنون غایب بودن ” است . درین سندرم برنامه نویس یا این که طراح اینترنت , عمل شما‌را نصفه کاره رها کرده و غیبش می‌زند . با این که این قضیه مدام چهره نمی دهد , ولی شما بایستی گذشته از استارت فعالیت از مثال های عمل و تاریخچه کمپانی مطمئن گردید تا از ثبات عملکردی آن‌ها اطمینان حاصل پیدا نمائید . شما نمیخواهید هزینه ها و زمان خویش را صرف پروژه ای نصفه کاره کنید! 


موسسات تبلیغاتی 


بخش اعظمی زمان ها , شما از قبلی با موسسات چاپ یا این که تبلیغات در رابطه میباشید . این موسسه موسسات بروشورها , سربرگ ها و کارت ویزیت شمارا پباده سازی کرده و یا این که چاپ می نمایند , بدین ترتیب زمانی شما می‌خواهید تارنما برنامه ای فرمایید , شما معمولا با همین شرکتهای تماس می‌گیرید . این‌شیوه حلی دلخواه برای اکثری از تارنما هایی است که مبتدی و تازه کار خویش را شروع میکنند . در صورتی‌که شما صرفا به یک‌سری ورقه معمولی نیاز دارید که به برنامه نویسی یا این که مدیر محتوا نیاز ندارد , یک کمپانی تبلیغاتی می‌تواند اینترنت سایتی قشنگ برای شما پباده سازی نماید که نماینده مارک شما در وب باشد . ( در‌صورتی‌که اضطراری میدانید مطالب ما در باب مارک سازی اینترنتی را اینجا مطالعه نمایید . ) 


- مشکلات احتمالی 


شما نباید پروژه های پیچیده و بزرگ خویش را با شرکت ها تبلیغاتی انجام دهید . پباده سازی و بسط اینترنت حوزه‌ ای فراوان تخصصی است و موسسات تبلیغاتی که کار کلیدی آن ها بر چاپ تمرکز داراست , احتمال دارد تخصص واجب برای پباده سازی وبسایت چیره را نداشته باشند . عناصری مثل باصرفه سازی سایت برای موتورهای جست و جو , برنامه نویسی , پباده سازی خاص , توسعه و گسترش و پباده سازی اینترنت تلفن همراه , هاستینگ و راهکار محتوا , کلیه حوزه‌ هایی می باشند که موسسات بازاریابی و چاپ احتمالا توان جواب بیان کردن مفید به آنان در پروژه های بزرگ و پیچیده را نداشته باشند . هر چقدر نیز که‌این فعالیت ارزان خیس باشد , مخارج صرفه جویی شده فقط جایگزین عدم اثربخشی تارنما شما و خسارت ناشی از آن می‌شوند . شما می بایست بررسی فرمائید که آیا این مجموعه موسسات قاب گسترش اینترنت مطلوب را داشته و از مشکلات بیان شده در دو بخش هم پیشگیری فرمایید . 


مقایسه شرکت ها پباده سازی تارنما محلی ( باطن شهری ) با موسسه ها ملی 


یکی‌از خصوصیات ویژه عصر وب , این است که شما دیگر محدود به تجارت های محلی نمی گردید ; شما میتوانید کمپانی طراح وبی را گزینش فرمائید که با میزان دارایی و نیاز های شما منطبق داشته باشد , چه این مجموعه در شهر شما باشد یا این که در حوزه‌ ای دیگر از کشور‌ایران . در کل فواید عمل کردن با موسسات طراح اینترنت محلی , راحتی و آسایش عمل کردن با مجموعه آن ها به طور رو در رو است – شما می‌توانید به دفتر کار آنان راز زده و مستقیما با مجموعه کلام فرمایید . ولیکن در طول همیاری با موسسات در مرحله ملی شما معمولا مهارت ها و تخصص های بیشتری را می‌توانید دستچین فرمائید . 


مشکلات احتمالی موسسات پباده سازی تارنما محلی 

گاهی اوقات راحتی و اطمینان ظاهری طراحان اینترنت محلی می‌تواند به بها بی تجربگی و مهارت های ناقص برای شما باشد . در حالتی‌که شما در شهری دوچندان کوچک اقامت دارید , شاید صرفا یک یا این که دو طراح اینترنت داشته باشید و مطمئنا هریک از آنان مهارت ها و تجربیات محدودی خواهند داشت . البته اشخاص معمولی هیچوقت چنین چیزی را در لحاظ نمی گیرند ( چون دیدشان محدود به آنهاست ) ! دسترسی جهانی از روش وب به طراحان اینترنت اذن می‌دهد تا از هر کجا که باشند , مهارت هایشان را به سایرافراد نشان دهند . اما شما بایستی مدام بررسی های خویش را انجام داده و مشاهده کنید که کمپانی طراح اینترنت دارای شرایط همیاری با شماست یا این که خیر . 


مشکلات احتمالی شرکت ها پباده سازی تارنما به دور از شهر شما 

در‌حالتی که پروژه شما به برنامه نویسی خاص و پیچیده نیاز دارااست , خوب تر است شما در ادامه موسسه ها پباده سازی وبسایت در شهرهای بزرگ بوده یا این که در‌پی موسسات بزرگ و معروفی باشید که در وب از آنان تعریف شده و یا این که در مجلات تبلیغ کرده اند . اعتنا داشته باشید که بعضی وقتها این موسسه شرکت های زیاد گران خیس از میزان دارایی شما می‌باشند . بایستی مطمئن گردید که سود عمل قیمت صرف هزینه بیشتر را دارااست یا این که خیر . 

به علاوه هماهنگ کردن پروژه از روش گوشی تلفن و کنفرانس اینترنتی قادر است مضاعف اختلال و مشقت بار باشد . شما بایستی در امر فرآیندهای جان دار آن کمپانی سوال کنید؟ آیا آن‌ها در هر فاز از فرآیندی خاص پیروی می کنند؟ آیا توان ارائه عمل پیش نمایش شده را گذشته از اتمام فعالیت دارند؟ آیا رابطه آزاد و منظم بین مجموعه طراح و هیئت تصمیم گیری کمپانی شما وجود خواهد داشت؟ این رابطه چطور خواهد بود؟ 


مقایسه چاره های ماهر یا این که استفاده از تمپلت های بی آلایش 


در عصر حاضر راه‌حل های خودکار متعددی نظیر تمپلت ها برای پباده سازی سایت ها وجود دارا‌هستند . به عنوان مثال هر کسی می‌تواند از تمپلت های بدون پول Template Monster استفاده کند . این‌شیوه راه‌حل ها به شما اذن می دهند با نصب یک سیستم مدیر محتوای عالی ; سریعا با تعیین کردن عکس از آلبوم های از پیش تشکیل‌شده


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به akhbarmohandesi است. | طراح قالب: آوازک